Замовники:

"Інтергал-Буд"


компанія "Інтергал-Буд"- є однією із найбільших девелоперських компаній України. Реалізувала більш як  70 об'єктів загальною площею  більше 2-х мільйонів квадратних метрів. Компанія входить в ТОП-З самих найбільших і самих  надійних забудовників України.

https://intergal-bud.com.ua

"Брокард-Україна"


"Брокард- Україна"  - найбільший оператор парфюмерно-косметичного ринку України в сегменті luxury - керує в Україні мережею парфюмерно-косметичних магазинів під брендами BROCARD, BONJOUR і М.А.С.

http://www.brocard.ua/

ЖК "Петрівский квартал"


Один з найбільших житлових комплексів Украини, який розташований  в екологічно  чистому  передмісті Києва. Забудовником проекту виступає надійна будівельна компанія NOVBUD.

http://novbud.com.ua/

Great Plains Ukraine


«Грейт Плейнз Юкрейн» - офіційний представник американського виробника техніки Great Plains і Land Pride, виробляє сільськогосподарське посівне обладнання, машини для обробки грунту і польові обприскувачі.

https://www.greatplainsmfg.com.ua

 

ПАТ ХК "Київміськбуд"


лідер будівельної галузі України.Найбільший та найвизначніший оператор ринку нерухомості, орієнтований на потреби громадян із середнім рівнем доходів.Компанія тримає курс на забезпечення доступності своєї продукції найширшому колу споживачів.

http://kyivmiskbud.ua/

 

 

 

 

Концерн Bayer


міжнародний концерн зі спеціалізацією в області охорони здоров'я, високотехнологічних матеріалів та сільського господарства.

http://bayer.ua/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дитячий еко-реабілітаційний центр іпотерапії «Камелія»
це унікальний проект не тільки на території України, але й на всьому пострадянському просторі, а також в Європі.
В основі лежить комплексний підхід: від лікування і реабілітаційних програм для дітей з ДЦП, аутизмом до антистресової терапії, створення наукової бази для розвитку іпотерапії.
У будівництві центру будуть використовуватися альтернативні джерела енергії, а також переробка органічних відходів. Проект має замкнутий цикл (сам себе утримувати).

http://kameliya-centre.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ "Будівельна КОМПАНІЯ ГЕОС"

будівельна компанія, яка в першу чергу будує для своїх партнерів опору для руху вперед, створює головний фундамент для будь-якого починання - впевненість у завтрашньому дні.

http://geos-group.com.ua/rus/

 

 

 

 

 

 

 

ВАТ "Трест" Південзахідтрансбуд "

є однією з провідних девелоперських компаній України. Будує бізнесцентри, в яких вирішується доля економіки країни та унікальні житлові комплекси, які є невід'ємною частиною і візитною карткою сучасної європейської столиці.

http://www.uzts.com.ua/

 

 

 

 

ПАТ «НОВА ЛІНІЯ»


національна мережа декоративно-будівельних гіпермаркетів, лідер на ринку України у форматі «Зроби сам». Тут можна побачити та придбати всі останні тенденції на будівельну тематику та декору.

http://novalinia.com.ua/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАТ «ПентоПак»


провідний український виробник гнучкої упаковки для харчових продуктів, відомий своєю продукцією не тільки в Україні, а й за її межами. Основна продукція підприємства – багатошарові поліамідні ковбасні оболонки і термоусадочні пакети, вироблені шляхом соекструзії полімерів із застосуванням високих технологій.

http://pentopak.com/

 

Та інші.