Оптимізація будівництва

 

     Починати оптимізувати бюджет необхідно ще до початку будівництва. Завдяки нашому досвіду, це можливо зробити на всіх етапах.

 

      Узгодження проектної документації. Найчастіше, розробляючи проектну документацію, проектувальник абсолютно не замислюється над вартістю об'єкту. В більшості випадків він керується стандартними рішеннями. Проте від вибору конструкції будівлі і його окремих елементів безпосередньо залежить його вартість. Спираючись на багатолітній досвід, ми вже на стадії узгодження і затвердження проектної документації детально аналізуємо всі її розділи — від архітектурних і конструктивних рішень до інженерних систем.

 

 

      Виконуючи такий аналіз, ми керуємося існуючими нормами, вимогами і особливостями конкретного об'єкту, а також критеріями сучасного будівництва. І вже на підставі отриманої інформації, ми рекомендуємо проектантам внести необхідні зміни до проектної документації. Важливо, що при цьому ми обов'язково враховуємо задані критерії об'єкту і побажання замовника.

 

   Такий підхід дозволяє оптимізувати бюджет ще до початку будівельних робіт.

 

     Приклад. При будівництві житлового багатоквартирного будинку, проектне рішення передбачало плиту під всією будівлею. Ми проаналізували вихідні дані – геологію, навантаження від будівлі і запропонували, що доцільно виконати заміну плити на стрічкові фундаменти. Розрахунок монолітних стрічкових фундаментів виконав один з авторитетних проектних інститутів. Відповідно замість плити були виконані стрічкові фундаменти. В результаті економія склала 235 000 $.

 

     Вибір постачальників і підрядників. Як показує практика, кошторисна вартість виконання робіт у потенційних підрядників може відрізнятися в рази. Так, часто замовник виконує тендер. Але тендерне завдання, що містить просто набір робіт (навіть з фізичними об'ємами робіт) мало, що вирішує. Тендерне завдання має бути максимально деталізоване і повністю доносити суть завдання до учасників тендеру.

 

      Вибір постачальників. Щоб отримати необхідні для будівництва матеріали за мінімальною вартістю, необхідно провести тендер. Ми готуємо єдине деталізоване тендерне завдання, і на його підставі вибираємо постачальника, який може запропонувати матеріали необхідної якості за найменшу вартість у відповідних об'ємах в необхідні терміни.

 

     Контроль над об'ємами робіт і витратою матеріалів. До оплати приймаються лише фактично виконані роботи, з якістю відповідно до вимог нормативних документів у сфері будівництва. Матеріали списуються в строгій відповідності з нормами витрат.

     

   Мінімізація витрат пов'язаних з введенням об'єкту в експлуатацію. Ми пропонуємо нашим замовникам оптимальний шлях для вирішення питань пов'язаних із отриманням дозвільних документів.

 

     Наша участь в реалізації будівництва, гарантує отримання оптимального бюджета при збереженні заданих параметрів об'єкта.